9 Kasım 2008 Pazar

KAĞIT KAHRAMANLAR VE KAĞITTAN ŞAHASERLER
Hello Kity hayranları eğer kağıttan kity yapmak isterseniz buraya bir göz atın derim.modelleri ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Zorluk derecesi; kolay

Eğer favoriniz transformer ise bayağı uğraşmanız gerekecek zorluk derecesi bir hayli yüksek.Onun içinde buraya bakabilirsiniz.


Bu adreste de yine kağıttan çeşitli modelleri indirebiliyorsunuz,burada da çok eğlenceli şeyler var


Çocuklarınızla beraber pokemon yapmak isterseniz o zaman buraya buyurun.Uçaklardan hoşlanıyorsanız ve bu modeli beğendiyseniz sizi böyle alalım.

Diyelim ki hiç biri tarzınız değil gözünüz mimarlıkta ünlü Mimar Antonıo Gaudi binalarına bir göz atabilirsiniz.Avrupanın en ünlü mimari yapıtlarını çalışmak isterseniz buraya mutlaka bakın derim çalışmak istediğiniz binanın üstüne tıklıyorsunuz detay ve pdf dosyası bulunan sayfaya ulaşıyorsunuz,

Adresimi işte burda.
Ayrıca bu adreste Asya 'nın mimari yapıtları ve çeşitli kartların yapımı anlatılmış ve pdf dosyaları verilmiş.
Doğrusunu söylemek gerekirse bu kağıttan yapılan işleri çok seviyorum,hem yapması eğlenceli,hem de ortaya güzel şeyler çıkıyor.
Bunları gördükten sonra ben Avrupa'da ki eserlerden bir koleksiyon yapsam diye düşünüyorum.Umarım becerebilirim.Bitirince buradan sizlerle de paylaşacağım.
Görüşmek üzere iyi pazarlar.

2 yorum:

mavianne dedi ki...

gerçekten hepsi de süperrrr

Bitki Cadısı dedi ki...

mavianne bende çok beğendim ama en çokünlü eserler ilgimi çekti yapmayı bir deneyeceğim bakalım.